HABERLER

Tümü
Online Satış Mağazamıza Yeni Ürünler Eklendi!
01

Mar

Online Satış Mağazamıza Yeni Ürünler Eklendi!

Bakara Collection, stok fazlası ürünlerini shop.bakara.com.tr internet sitesinde müşterilerine sunuyor. Dünyaca ünlü markaların ürünlerine sahip olmak artık parmaklarınızın ucunda... Sitede en yeni ürünlerden haberdar olmanın ötesinde özel arama yaparak size uygun ürünleri de bulabileceksiniz.

Cravt Original Bakara Collection'da..
04

Kas

Cravt Original Bakara Collection'da..

Merkezi Hollanda'da faaliyet gösteren ve dünya çapında binlerce müşterisine özel iç mekan ürünleri tedarik eden Cravt Original koleksiyonunu 90 ülkede beğeniye sunmaktadır. Ve şimdi Bakara Collection'da... CRAVT Original özel koleksiyon olarak iç mekan objeleri, lüks mobilyalar, göz alıcı aydınlatma ve rafine aksesuarlar sunuyor. CRAVT Original'ın koleksiyonunu benzersiz kılan geleneksel işçilik ve benzersiz tasarımın birleşimi...

Original BTC Bakara Colection'da...
04

Kas

Original BTC Bakara Colection'da...

Peter Bowles tarafından 1990 yılında kurulan Original BTC Oxford tabanlı ev aydınlatma markası olarak hayatına başladı ve iki tane daha aydınlatma markasını çatısı altına aldı; deniz aydınlatma üreticisi Davey Aydınlatma ve LED aydınlatma üreticisi BEADLIGHT. Orijinal BTC, Davey Aydınlatma ve BEADLIGHT aydınlatma tasarımlarında farklı ve benzersiz bir ürün yelpazesi sunuyor. Tüm markalar İngiltere'nin sanayileşme tarihinin sonrasından ilham almasının yanı sıra en son yenilikçi tasarımları ile modern zevklere hitap eden çizgide...

İnternet Sitemiz Yeni Yüzüyle Yayında!
08

May

İnternet Sitemiz Yeni Yüzüyle Yayında!

Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza geniş kapsamlı bilgi sunmak, dış çevremizle daha hızlı iletişim kurmak ve ziyaretçilerimize güncel ürün bilgisi sunmak amacıyla yeniden tasarlanarak dinamik olarak üretilen kurumsal internet sitemiz yayına girdi. Yeni internet sitemizde, Bakara Collection'ın kurumsal kimliğini yansıtan tasarım çizgisinde, ziyaretçilerimizin aradıkları güncel bilgiye en kolay ve en hızlı şekilde ulaşmalarını amaçlıyoruz.

Italian Design Lighting Koleksiyonu Bakara Collection'da..
27

Şub

Italian Design Lighting Koleksiyonu Bakara Collection'da..

IDL (Italian Design Lighting) grubun bünyesinde barındırdığı CLASSIC Light&Style, Dolce Vita Luxury Lighting, LUCE da VIVERE Living Lighting koleksiyonları Bakara Collection showroomlarında yerini aldı. Cristian Feltrin, Rizzieri Veronese, Piva Antonio, Sergio Sartorello gibi dünyaca ünlü birçok tasarımcının tasarımlarını özellikle murano cam ve swarovski taşlar ile buluşturan İtalyan firmada sanat ve doğa ilişkisi ön planda. Bu ilgi çekici koleksiyonu görmek için mağazalarımıza bekleriz.

Fontana Arte Bakara Collection'da..
09

Mar

Fontana Arte Bakara Collection'da..

Bakara Collection bünyesine kattığı tasarım ve dünya markası “Fontana Arte”ürünlerini showroomlarında sergilemektedir. 1932 yılında kurulan Fontana Arte, İtalyan tasarım şirketi olarak İtalya’da ve dünyada önemli bir marka haline gelmiştir. Dünyanın en önemli mimarları ve tasarımcıları ile çalışarak her zaman tasarım dünyası ile bağını güçlendirmiştir. Bu işbirliği sonucunda mimaride aydınlatma ve dekorasyon adına özgün bir bakış açısı ile dünya tasarımları arasına girmeyi başardı.

Eichholtz
25

Eki

Eichholtz

Ünlü Hollanda markası Eichholtz'un yeni sezon ürünleri Bakara Collection showroomlarında yerini aldı. Özellikle endüstriyel tarzda fenerleri ile ön planda olan Hollandalı firmada doğallık dikkat çekiyor. Bu ilgi çekici koleksiyonu görmek için mağazalarımıza bekleriz.