Bakara Hakkında

Bakara Hakkında

1979 yılından beri sektöründe gelişmeleri yakından takip eden müşteri memnuniyeti odaklı kalite ve güvenden ödün vermeyen Bakara Collection çalışmalarına devam etmektedir. Firmamız, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün başta İtalya, İspanya ve Amerika olmak üzere Avrupa’nın değişik ülkelerinden getirdiği seçkin markaların ve ünlü tasarımcıların ürünlerine yer vererek bilgi ve birikimini güçlendirmektedir. Bu anlamda güncel trendleri takip etmekte olan Bakara Collection, her yeni gün ürünlerini güncellemesi ve yenilemesi üzerine yoğunlaşmıştır.

Bakara Collection, modern ve klasik aydınlatma, mobilya ve aksesuar’dan oluşan 8000 çesit ürününü müşterileri ile buluşturmaya devam etmektedir.

Firmamızı farklı kılan sektöründe öncü ve lider yapan sahip olduğu misyondur. Müşterilerinin ihtiyaçlarını koşulsuz müşteri memnuniyetini kaliteden ödün vermeden sunmayı ilke edinmiştir. Mevcut ürün yelpazesi ile oteller, toplu konutlar, iş merkezi projelerinden ev dekorasyonuna kadar birçok projeye imza atan Bakara Collection profesyonel ekibi ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya özen göstermektedir.